Witamy
Mik Namioty - Halowe. Wynajem namiotów. Profesjonalne doradztwo i pomoc w realizacji. Wysokiej klasy hale namiotowe o dużym spektrum zastosowań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
Mik Namioty-Halowe
ul. Akcent 14
01-937 WARSZAWA
tel:
0-502-501-561
0-512-018-010

Hale namiotowe

Hale namiotowe, dzięki swojej wszechstronności i możliwości wykorzystania ich w rónego rodzaju przedsięwzięciach, są bardzo popularne. Mnogość zastosowania a także wytrzymałość i niezawodność hal namiotowych to ich niezaprzeczalne atuty. Służą magazynowaniu a także organizacji rónych uroczystości (jak wesela czy bankiety). Są estetyczne i nieskomplikowane w montażu.
hale namiotowe
Podstawą każdego naszego namiotu jest szkielet zbudowany ze stalowych profili zamkniętych. Wszystkie elementy szkieletu hali namiotowej poddawane są procesowi cynkowania ogniowego, dzięki czemu są one na wiele lat zabezpieczone przed korozją. Jako poszycie namiotu stosujemy atestowane, ognioodporne materiały plandekowe, domyślnie koloru białego. Standardowo montujemy bramy rolowane, opcjonalnie przesuwne. Rolę ewentualnej podłogi w naszych namiotach pełnią płyty OSB o grubości 22 mm, zamontowane na deskach poziomujących.
hale namiotowe
Wybór rodzaju konstrukcji zależy głównie od wymiarów namiotu i jego przeznaczenia. Namioty lekkie, to namioty o lekkiej konstrukcji szkieletu, łatwe do montażu i demontażu. Namioty te idealne są na imprezy, lub magazyny sezonowe, w okrojonym zakresie mogą być stosowane jako całoroczne. Namioty ciężkie masywniejsze i bardziej odporne na warunki atmosferyczne, są to namioty całoroczne. We wszystkich naszych namiotach stosujemy konstrukcję modułową. W standardzie oferujemy moduły o długości 5 m, jednak na życzenie klienta możemy ten wymiar zmniejszyć. Namioty halowe można, o dowolnej porze roku rozbudowywać, łącząc takie moduły.
hale namiotowe
Nasze hale namiotowe, można w dowolnym momencie szybko zdemontować i przenieść w inne dogodne miejsce. Bezpieczna eksploatacja hal i namiotów wymaga zakotwiczenia do podłoża.